متوجه شدم که این اواخر نه تنها خودم چسناله‌های عاشقانه نمی‌نوسیم توی وبلاگم بلکه چسناله‌های عاشقانه‌ی دیگران هم خیلی روی مخمه.
توی وبلاگ ننوشتم ولی شمارشو پاک کردم. دوست‌پسرهای سابقم رو انفالو کردم و مهراد فعلن اینستا نیست وگرنه اونم انفالو می‌کردم _دقیقن اولین و آخرین باریه که اسم کراشم رو آوردم_ درسته که هنوز توی ذهنمه ولی خب وقتی 2 سال بهش فکر کردم قطعن زمان میبره تا کمرنگ شه. وقتی می‌شینم با خودم فکر می‌کنم که بعضی آدما چطور با حرفا و کاراشون تحقیرم کردن می‌بینم که تصمیمم برای قطع رابطه با اون‌ها تصمیم بسیار درستی بوده. آدمایی که توی انتخاب واژه‌هاشون هیچ دقتی نداشتن. یا اون آدمایی که قبل از حرف زدن اصلن فکر نمی‌کردن و چیزایی رو به زبون می‌آوردن که اشکام سرازیر می‌شدن. فرقی نداره مادرم یا دوست‌پسرم یا دوستام یا صرفن یه عکاس و فالوعر. همشونو گذاشتم کنار.
دیشب یه پسری توییت زده بود با این محتوا که گاهی همینجوری بی دلیل از یکی خوشت میاد. بعد اومد دیرکتم و گفت منظورم تو بودی. گفتم نمی‌دونم بابت لطفت تشکر کنم یا نه به این فکر کنم که پودرم کردی! در ادامه گفت آره با اینکه قیافه‌ت مالی نیست ازت خوشم اومده. و در ادامه که دید ریده، خیلیم بد ریده، هی اومد توضیح داد که منظورم این بود همیشه آدم شیفته زیبایی دیگران نمیشه و معذرت‌خواهی کرد و گفت اصلن قیافه دختر مردم به من چه و خلاصه هی بیشتر رید!! حالا این که صرفن یه آدمی بود که چند ساعتی از فالو کردنش می‌گذشت اما 2تا از دوست‌پسرای من به همین شدت نادان و نسنجیده بودن، حتی بدتر، که دلم می‌خواد جلوشون وایسم و بگم خدای من! تو واقعن زن‌ها رو میشناسی!! دقیقن از چیزایی حرف میزنی که خوششون میاد!!!! جالبه که این مدل از آدما ادعاشون آسمان نیلگون رو پاره می‌کنه و نمی‌تونن قبول کنن این حرفا و رفتارا چیزی نیست که یه زن دلش بخواد!!
یا مثلن اون عکاسی که خیلی اصرار داشت هزینه بلیط پرواز رفت و برگشت و اقامت من در تهران رو بپردازه که من مدل برهنه‌ش بشم. ولی یه مشکل وجود داشت اونم اینکه مدل و یه تابلوی هنری واسش فرقی ندارن. شما موقع خریدن تابلو می‌تونید بگید "این یکی از بهتریناییه که دیدم" ولی قطعن برا یه انسان به خصوص برای اشاره به بدنش کاربرد نداره و اگه بخواین یکی مدلتون شه همین که به زیباییش اشاره کنید کافیه، نه اینکه پای آدم‌های سابق رو هم بکشید وسط! به خصوص وقتی روی دختر مورد نظر کراش هم داشته باشید. در کل کسی خوشش نمیاد خودش رو در رقابت و مقایسه با دیگران ببینه، چه کارمند، چه مدل، چه دوست‌دختر/پسر، چه دوست، چه فرزند خانواده، چه هرکی.
اجازه می‌خوام که از حرفا و کارای دوست‌پسرای قدیمم چیزی نگم چون واقعن اونقدری بده که نمی‌تونم توی وبلاگم بیانش کنم. لذا همینجا می‌بندم پستم رو.


پ.ن: ...Queen - We Will Rock You is playing