خیالپرداز نادان

من یک پارادوکسم

خیالپرداز نادان

من یک پارادوکسم

خیالپرداز نادان

مینویسم هرآنچه را در ذهنم میگذرد. مینویسم تا بتوانم زنده بمانم!

+ کوچ کرده از بلاگفا.

++ محلی برای تخلیه‌ی خشم، چسناله و اعتراض.

+++ رمز پست‌ها را برای آن‌هایی که باید، فرستاده‌ام.

آخرین نظرات

نورِ من

جمعه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵ ب.ظ

باید می‌شد که در زمان سفر کرد. باید می‌شد که برگردم درست به یک هفته‌ی پیش؛ به ساعت 11:01 که زنگ زد و همدیگر را دیدیم و گوشی را گذاشتم داخل کیفم و به سمتم دوید. قبل از اینکه نزدیکم برسد چشمانم را بستم. انتظار آغوشش را می‌کشیدم. 3 ساعت و 25 دقیقه داخل ترمینال منتظرش بودم و آتش اشتیاقم برای در آغوش کشیدنش شعله کشیده بود. عطر گردنش را خاطرم هست، و همچنین لبخندش را.
اضطراب دیدارش تمام شده بود و من کم‌کم خسته شدم. گرسنه بودم. هیچ آهنگی مرا سر ذوق نمی‌آورد. وقتی که گوشی زنگ خورد و اسمش را دیدم انگار که رنگ پاشیدند روی دنیای خاکستری‌ام. طوری زنده شدم که خودم انگشت‌به‌دهان مانده بودم. قرار بود که 3 ساعت با هم باشیم ولی 3 شب را گذراندیم و یک شبش را با هم زندگی کردیم. باید می‌شد که برگردم به یک هفته‌ی قبل و همه‌ی آن ثانیه‌ها را تماشا کنم. همه‌ی ثانیه‌هایی را که قدم می‌زدیم و دستش دور من حلقه بود و خودش را به زحمت هم‌قد من می‌کرد تا سرش روی سرم باشد. باید می‌شد برگردم و همه‌ی آن ثانیه‌های شیرین را تماشا کنم که در حاشیه‌ی خیابان از بوسه‌های هم مست بودیم و باید می‌شد که برگردم و لبخندهایمان را از اینکه بخت با ما یار بوده را تماشا کنم. 

قرار نبود که اینطور شود. هیچ‌چیز و مطلقا هیچ‌چیز قرار نبود که اینطور باشد. آدمیزاد زیاد حرف می‌زند. آدمیزاد خیال می‌کند که یک سری اصول در زندگی دارد و به آن‌ها پایبند است. اما روزی می‌رسد که همه‌ی آن اصول‌ها را می‌زند کنار و با خودش می‌گوید «گور بابای این اراجیف!»

دیشب در آن کوچه بودم که برای اولین بار همدیگر را بوسیدیم -به قول خودش «تفاوت بوسه‌ی خیابانی با بوسه‌ی خانگی، چیزی‌ست در حد تفاوت چای سماور و چای هیزمی.»- من سر جای خودم ایستادم. ولی جای او خالی بود، خیلی خالی.

 

پ.ن: دومین. قبلی؛ وقتی خودت را دوست نداری

۹۷/۰۶/۲۳
• عالیس •

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی